Międzynarodowy Dzień Mediacji 2013- Fundacja FIKA zaprasza do udziału

 

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” w Olsztynie zaprasza wszystkich zainteresowanych problematyką mediacji na dyżur mediatorów w dniu 16 października 2013r. w budynku Sądu Okręgowego w Olsztynie (sala 16) w godz. 11.00 – 13.00.

Dyżur mediatora z ramienia fundacji odbywa się w ramach cyklicznego poradnictwa prawnego i obywatelskiego projektu MAM PRAWO DO PRAWA finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem tego przedsięwzięcia jest upowszechnienie wiedzy nt. mediacji, jako skutecznego sposobu rozwiązywania konfliktów.

 

W związku z dyżurem mediatora z okazji Dnia Mediacji porady odbywające się w środę 16 października 2013 w Punktcie Konsultacyjnym Projektu przy ul. Tarasa Szewczenki 1 w Olsztynie zostają przeniesone do Sądu Okręgowego w Olsztynie i odbywały się będą w temetyce mediacji.

 

http://ms.gov.pl/pl/informacje/news,5346,juz-za-dwa-tygodnie-rusza-tydzien-mediacji.html

http://olsztyn.so.gov.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=348:17-pazdziernika-2013r-miedzynarodowy-dzien-mediacji&catid=1:aktualnoci&Itemid=118

 

 

 

 

 

 

« Wróć do strony głównej