SZKOLENIE DLA DORADCÓW "Negocjacje w pracy z kilentem"

 

 
Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych” zaprasza doradców, przedstawicieli samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, studentów nauk humanistycznych oraz osoby, które na co dzień mają kontakt z klientem w sferze doradztwa prawnego i obywatelskiego, na szkolenie pt. Negocjacje w pracy z klientem, organizowane w ramach projektu MAM PRAWO DO PRAWA.


Osoba prowadząca: Małgorzata Ostrowska-Księżak

Specjalizacja Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dyplom Wyższa Szkoła Bankowości i Zarządzania w Warszawie. Posiada 18 –letnie doświadczenie trenerskie. Szkolenia prowadzi od 1994 roku według autorskich programów szkoleniowych. Do 1997 roku prowadziła szkolenia z zakresu marketingu, planowania strategicznego, opracowywania biznes planów i planów marketingowych, tworzenia spółdzielni, szkolenia dla trenerów z metod nauczania dorosłych, sporządzania opisów stanowisk pracy. Od 1998 roku prowadzi szkolenia z zakresu obsługi klienta, negocjacji, komunikacji interpersonalnej, asertywności, negocjacji, motywowania i delegowania zadań, budowania zespołu i pracy w zespole, savoir-vivre’u w biznesie.


Program szkolenia:

1. Istota negocjacji - czym są negocjacje
a) definicja negocjacji
b) style negocjowania
2. Reguły nowoczesnych negocjacji
3. Budowanie dobrych relacji– klucz do sukcesu w negocjacjach
a) analiza transakcyjna w negocjacjach
b) asertywność w negocjacjach


Negocjacje są codzienną praktyką wielu ludzi czynnych zawodowo. Aby były skuteczne wymagają zrozumienia istoty układania się stron oraz opanowania wielu związanych z tym procesem umiejętności. Gdy próbujemy zbudować relację z drugim człowiekiem, jednocześnie poradzić sobie z bezpośrednimi problemami, często skłaniamy się do dokonywania wyborów spośród nieatrakcyjnych opcji, na przykład zadajemy sobie pytanie: Jaki jest najlepszy sposób, aby uniknąć tej spornej kwestii?, Czy powinnam ustąpić, czy też zamieść problem pod dywan? Czy zaryzykować naszymi stosunkami, by osiągnąć swoje cele, czy też lepiej poświęcić własny interes, aby ratować sytuację? Odpowiedzi na te pytania będziemy poszukiwać w trakcie szklenia.


Cele:

Zrozumienie różnic pomiędzy negocjacjami pozycyjnymi i nastawionymi na współpracę.
Doskonalenie umiejętności skutecznego negocjowania bez burzenia relacji z partnerem negocjacyjnym.
Radzenie sobie z emocjami podczas negocjacji.


Termin szkolenia: 29 września 2012 (sobota), godz. 09.00 – 16.00
Miejsce szkolenia:
Olsztyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych
ul. Tarasa Szewczenki 1, Olsztyn
mapa >>

Podczas szkolenia przewidziany jest ciepły poczęstunek i przerwa kawowa dla wszystkich uczestników.

Prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego (doc) >> na adres: mamprawo.fika@gmail.com do dnia 28 września. Osoby zakwalifikowane do szkolenia zostaną poinformowane o uczestnictwie drogą mailową lub telefoniczną.

Regulamin uczestnictwa w szkoleniach „Mam prawo do prawa”.pdf >>


Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych”,
ul. Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn,
tel. 505 344 605
www.mamprawo.fika.pl


Patronat medialny

 

« Wróć do strony głównej